Ana Sayfa Genel Mustafa Karatepe Vefat Etti

Mustafa Karatepe Vefat Etti

Mustafa Karatepe Vefat Etti.

mustafa karatepe vefat - Mustafa Karatepe Vefat Etti

Sivrihisar eşrafından yaklaşık 30 yıldır çeşitli törenlerde Nasrettin Hoca tiplemesi ile gönüllere taht Kuran Sivrihisar Maliyeden Emekli MUSTAFA KARATEPE vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi 20 Eylül 2021 Pazartesi günü öğle Namazını müteakip Ulu cami de kılınacak cenaze namazından sonra Yenice mezarlığına defin edilecektir. Çok değerli Mustafa’ya ALLAH ‘dan rahmet, kederli ailesi ve Sivrihisar halkına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Allah rahmet eylesin güzel insan Sana. Mekanın Cennet olsun inşallah. Sevenlerine, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

Eşeğe ters binişinle, bize el sallayıp selâm verişinle, ahiret yolculuğuna çıkıyorsun. Bizlerde bu yolculuğa çıkacağız bir gün.

Bugün 20 Eylül Sivrihisar’ımızın kurtuluş günü bu özel günde bizlere el sallayıp veda ediyorsun. Şaka gibi bu sefer Bizleri güldürmedin ama üzdün.

Nasreddin Hocamız olarak Sivrihisar’ımızın tanıtımına yıllardır katkıda bulundun, Dünyanın Merkezinden seslenerek Nasreddin Hocamızın gösterdiği Sivrihisar’ımızdan başka bir dünyanın merkezine gidiyorsun.

Nasreddin Hocam gibi. Dünya fani, hizmetler, ameller baki. Bize bizim değerlerimizi çok güzel tanıttın, hatırlattın.

Sivrihisar sevgisiyle dolu güzel insan yaptığın hizmetlerini ve Seni rahmetle anacağız. Nurlar içinde yat NASREDDİN HOCAM…

***

Şahin Gökdere

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz